VKT - De Zwerfautoklub

Weekend Pelt (Overpelt)

18-19-20 Januari 2019

Vrijdag 18 januari

Samenkomst en inschrijving op de parking van de school vanaf 17u00. De vroege vogels zullen tot 17u00 zelf onderkomen moeten zoeken, want gezien we op de parking van een school staan kunnen we er niet eerder terecht.
Plaats: Parking Schoolterrein,Wico Campus Sint Maria Neerpelt, Slagmolenstraat, 3900 Pelt
Gps-coördinaten: N51,222132 of 51°13'19" O5,434566 of 5°26'4"
's Avonds: gezellig samenzijn in het cafetaria van het zwembad Dommelslag (gelegen naast de school).

Zaterdag 19 januari

Je kan de ganse dag terecht voor een plons in het zwembad dat met zijn 25m-bad, zijn golfslagbad, zijn glijbanen, zijn spectaculaire wildwaterbaan, zijn whirlpool en sauna's voor elk wat wils te bieden heeft.
We bezoeken in verschillende groepen Dienstencentrum St Oda. Hier wordt een gevarieerd zorgaanbod gegeven aan mensen met een matig tot diep verstandelijke of meervoudige beperking. De dienstverlening bestaat uit woonopvang en dagopvang voor kinderen en volwassenen. Naast de campus in Pelt werken ze ook nog in verschillende leefgroepen.
De rondleiding zal gegeven worden door vrijwilligers van het dienstencentrum.
De verplaatsingen (+/-5km) doen we, indien het weer het toelaat, zoveel mogelijk met de fiets.
's Avonds mogelijkheid tot een gezamenlijke maaltijd in het cafetaria van het zwembad. We bieden een dagmenu aan met soep, een hoofdschotel varkenshaasje of zalm (keuze door te geven) met warme groentjes en aardappelgerecht en een koffie voor 14€ per persoon. Voor de kinderen tot 12jaar voorzien we Vidé, Frikandel of Fish-sticks met frietjes voor 7,5€.

Zondag 20 januari

9u45 Afsluiten van het weekend en een wandeling in de omgeving.

Wegwijzer

E314, afrit 29 richting Eindhoven. Rechts N74 richting Eindhoven. Volg N74/N715 gedurende +/-25km. Dan rechts afslag N790, richting Neerpelt. Rechtdoor op rotonde Neerpelt.
Volgende rotonde (aan de Gamma) 2e afslag nemen en onmiddellijk naar rechts, dan derde straat links.
E313 afrit 23 richting Geel. Volg N71 tot in Overpelt. Aan de rotonde richting Neerpelt. Volg N74/N715 gedurende +/-1km. Dan rechts afslag N790, richting Neerpelt. Verder zoals hierboven.

Copyright © 2004 - 2025 De Zwerfautoklub | Privacy statement | Created by Dominique Salden __