VKT - De Zwerfautoklub

Archief

Maandelijks organiseert een weekend voor haar leden. Deelnemen aan onze activiteiten kan enkel met een zwerfwagen.
Het programma van de activiteiten verschijnt ook telkens in de Kampeertoerist, het maandblad van VKT.

2020

24 - 26 Januari
Diest  (programma / foto's)
7 - 10 Februari
Oostduinkerke (Kiekafobee)  (programma)
14 - 16 Februari
Kortrijk  (programma / foto's)
27 - 29 Maart
Antwerpen - GEANNULEERD  (programma)
24 - 26 April
Tienen - GEANNULEERD  (programma)
15 - 17 Mei
Lissewege - GEANNULEERD  (programma)
19 - 21 Juni
Sint-Katelijne-Waver - GEANNULEERD  (programma)
14 - 16 Augustus
Veurne - GEANNULEERD  (programma)
11 - 13 September
Kruisem - GEANNULEERD  (programma)
16 - 18 Oktober
Erezée  (programma / foto's)
6 - 8 November
Emmadorp (Nl) - GEANNULEERD  (programma)
11 - 13 December
Willebroek - GEANNULEERD  (programma)
Overzicht foto's 2020

2019

18 - 20 Januari
Pelt (Overpelt)  (programma / foto's)
8 - 11 Februari
Oostduinkerke (Kiekafobee)  (programma)
22 - 24 Februari
Brugge  (programma / foto's)
8 - 10 Maart
Brasschaat  (programma / foto's)
26 - 28 April
Merksplas  (programma / foto's)
17 - 19 Mei
Tielt  (programma / foto's)
21 - 23 Juni
's Gravenvoeren  (programma / foto's)
30 Aug - 1 September
Alveringem  (programma / foto's)
13 - 15 September
Nijlen  (programma / foto's)
11 - 13 Oktober
Loenhout  (programma / foto's)
15 - 17 November
Hooglede Gits  (programma / foto's)
13 - 15 December
Gent  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2019

2018

19 - 21 Januari
Overpelt  (programma / foto's)
9 - 11 Februari
Oostduinkerke (Kiekafobee)  (programma / foto's)
23 - 25 Februari
Dendermonde  (programma / foto's)
16 - 18 Maart
Pittem  (programma / foto's)
13 - 15 April
Heuvelland  (programma / foto's)
9 - 13 Mei
Wintrich (D)  (programma / foto's)
15 - 17 Juni
Strépy-Thieu  (programma / foto's)
24 - 26 Augustus
Elewijt  (programma / foto's)
7 - 9 September
Zwalm  (programma / foto's)
5 - 7 Oktober
Wildert  (programma / foto's)
9 - 11 November
Ieper/Palingbeek  (programma / foto's)
14 - 16 December
Putte  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2018

2017

20 - 22 Januari
Mol  (programma / foto's)
10 - 12 Februari
Oostduinkerke  (programma / foto's)
17 - 19 Maart
Deinze  (programma / foto's)
7 - 9 April
Ieper  (programma / foto's)
28 Apr - 1 Mei
Alle sur Semois  (programma / foto's)
16 - 18 Juni
Nijlen  (programma / foto's)
18 - 20 Augustus
Rekem (Lanaken)  (programma / foto's)
15 - 17 September
Mol Wezel  (programma / foto's)
13 - 15 Oktober
Staden  (programma / foto's)
17 - 19 November
Mariembourg  (programma / foto's)
15 - 17 December
Izegem  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2017

2016

22 - 24 Januari
Mol  (programma / foto's)
12 - 14 Februari
Oostduinkerke  (programma / foto's)
11 - 13 Maart
Rieme (Evergem)  (programma / foto's)
15 - 17 April
Stokrooi (Hasselt)  (programma / foto's)
20 - 22 Mei
Kinrooi  (programma / foto's)
17 - 19 Juni
Lembeke  (programma / foto's)
12 - 15 Augustus
Annevoie  (programma / foto's)
9 - 11 September
Grimbergen  (programma / foto's)
14 - 16 Oktober
Turnhout  (programma / foto's)
11 - 13 November
Neerpelt  (programma / foto's)
16 - 18 December
Ninove  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2016

2015

23 - 25 Januari
Beveren  (programma / foto's)
14 Februari
Knuffelduik Oostduinkerke  (foto's)
20 - 22 Februari
Kalmthout  (programma / foto's)
13 - 15 Maart
Rotselaar  (programma / foto's)
24 - 26 April
Sluis (NL)  (programma / foto's)
13 - 17 Mei
Lösnich (D)  (programma / foto's)
19 - 21 Juni
Leest  (programma / foto's)
28 - 30 Augustus
Lommel  (programma / foto's)
11 - 13 September
Veldegem  (programma / foto's)
16 - 18 Oktober
Hamme (Moerzeke)  (programma / foto's)
13 - 15 November
Olmen  (programma / foto's)
11 - 13 December
Wevelgem  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2015

2014

24 - 26 Januari
Beveren  (programma / foto's)
21 - 23 Februari
Hoogstraten  (programma / foto's)
21 - 23 Maart
Leopoldsburg  (programma / foto's)
25 - 27 April
Kasterlee  (programma / foto's)
28 Mei - 1 Juni
Les Riceys (F)  (programma / foto's)
20 - 22 Juni
Blegny  (programma / foto's)
15 - 17 Augustus
Aarschot  (programma / foto's)
12 - 14 September
Vosseslag (De Haan)  (programma / foto's)
10 - 12 Oktober
Geraardsbergen  (programma / foto's)
14 - 16 November
Diksmuide  (programma / foto's)
12 - 14 December
Hofstade (Brabant)  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2014

2013

18 - 20 Januari
Weert (NL)  (programma / foto's)
15 - 17 Februari
Torhout  (programma / foto's)
22 - 24 Maart
Maldegem  (programma / foto's)
19 - 21 April
Rupelmonde  (programma / foto's)
24 - 26 Mei
Hasselt  (programma / foto's)
21 - 23 Juni
Heist-op-den-Berg  (programma / foto's)
9 - 11 Augustus
Grobbendonk  (programma / foto's)
13 - 15 September
Oostduinkerke  (programma / foto's)
11 - 13 Oktober
Haacht  (programma / foto's)
8 - 11 November
Langerbrugge  (programma / foto's)
13 - 15 December
Dessel  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (foto's)
Overzicht foto's 2013

2012

20 - 22 Januari
Lier  (programma / foto's)
10 - 12 Februari
Bree  (programma / foto's)
9 - 11 Maart
Eeklo  (programma / foto's)
9 - 11 Maart
Occasiebeurs Eeklo  (programma)
20 - 22 April
Mechelen  (programma / foto's)
11 - 13 Mei
Mariembourg  (programma / foto's)
15 - 17 Juni
Heuvelland  (programma / foto's)
17 - 19 Augustus
Tongeren  (programma / foto's)
31 Aug - 2 September
Sint-Niklaas  (programma / foto's)
19 - 21 Oktober
Kasterlee  (programma / foto's)
16 - 18 November
Roeselare  (programma / foto's)
7 - 9 December
Meldert (Brabant)  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2012

2011

14 - 15 Januari
Lier  (programma / foto's)
18 - 20 Februari
Langerbrugge  (programma / foto's)
12 - 13 Maart
Occasiebeurs Eeklo  (programma)
18 - 20 Maart
Scherpenheuvel  (programma / foto's)
8 - 10 April
Boom  (programma / foto's)
13 - 15 Mei
Hamont  (programma / foto's)
17 - 19 Juni
Veldegem  (programma / foto's)
19 - 21 Augustus
Geel  (programma / foto's)
16 - 18 September
Waarschoot  (programma / foto's)
21 - 23 Oktober
Zaventem  (programma / foto's)
18 - 20 November
Doornik  (programma / foto's)
9 - 11 December
Ingelmunster  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2011

2010

22 - 24 Januari
Terneuzen  (programma / foto's)
12 - 14 Februari
Affligem  (programma / foto's)
13 - 14 Maart
Occasiebeurs Eeklo  (programma)
19 - 21 Maart
Betekom  (programma / foto's)
23 - 25 April
Lier  (programma / foto's)
28 - 30 Mei
Beloeil  (programma / foto's)
18 - 20 Juni
Aubel  (programma / foto's)
27 - 29 Augustus
Zemst - Elewijt  (programma / foto's)
10 - 12 September
Duffel  (programma / foto's)
15 - 17 Oktober
Diest  (programma / foto's)
10 - 14 November
Ieper  (programma / foto's)
17 - 19 December
Geel  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2010

2009

16 - 18 Januari
Houthalen Hengelhoef  (programma / foto's)
13 - 15 Februari
Reninge  (programma / foto's)
6 - 8 Maart
Damiaanweekend  (programma / foto's)
14 - 15 Maart
Eeklo Occasiebeurs  (programma)
24 - 26 April
Lokeren  (programma / foto's)
20 - 24 Mei
Moezel Lösnich  (programma / foto's)
12 - 14 Juni
Bever  (programma / foto's)
7 - 9 Augustus
De Haan  (programma / foto's)
18 - 20 September
Gierle  (programma / foto's)
16 - 18 Oktober
Essen  (programma / foto's)
20 - 22 November
Brakel  (programma / foto's)
11 - 13 December
Oostende Kinderfeest  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2009

2008

18 - 20 Januari
Terneuzen  (programma / foto's)
15 - 17 Februari
Halle  (programma / foto's)
14 - 16 Maart
Occasiebeurs  (programma / foto's)
11 - 13 April
Doel  (programma / foto's)
30 Apr - 4 Mei
Mariakerke  (programma / foto's)
20 - 22 Juni
Koekelare  (programma / foto's)
8 - 10 Augustus
Lottem (Nl.)  (programma / foto's)
12 - 14 September
Herentals  (programma / foto's)
10 - 12 Oktober
Oudenburg  (programma / foto's)
14 - 16 November
Retroweekend  (programma / foto's)
12 - 14 December
Kinderfeest (Limburg)  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2008

2007

19 - 21 Januari
Hengelhoef  (programma / foto's)
16 - 18 Februari
Assent (Bekkevoort)  (programma / foto's)
17 - 18 Maart
Occasiebeurs (Hengelhoef)  (programma / foto's)
23 - 25 Maart
Rochefort  (programma / foto's)
13 - 15 April
Lochristi  (programma / foto's)
16 - 20 Mei
Bad-Neuenahr (Eifel - Duitsland)  (programma / foto's)
22 - 24 Juni
Gent  (programma / foto's)
10 - 12 Augustus
Glabbeek  (programma / foto's)
14 - 16 September
Beersel  (programma / foto's)
12 - 14 Oktober
Oostende  (programma / foto's)
31 Okt - 4 November
Moezel (Duitsland)  (programma / foto's)
14 - 16 December
Sinterklaasweekend Kruishoutem  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavond  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2007

2006

13 - 15 Januari
Hengelhoef (Houthalen)  (programma / foto's)
10 - 12 Februari
Ronse  (programma / foto's)
10 - 12 Maart
Occasiebeurs (Hengelhoef/Houthalen)  (programma / foto's)
21 - 23 April
VKT Lentefeest Waregem  (programma / foto's)
24 - 28 Mei
Lac du Der - Chantecoq (Frankrijk)  (programma / foto's)
10 - 11 Juni
Alken (Veilig rijden met de motorhome)  (programma / foto's)
16 - 18 Juni
Bredene  (programma / foto's)
18 - 20 Augustus
Worstenfeesten Vlimmeren  (programma / foto's)
8 - 10 September
Peer  (programma / foto's)
20 - 22 Oktober
Lembeke  (programma / foto's)
17 - 19 November
Abdij van Postel (Mol)  (programma / foto's)
8 - 10 December
Sinterklaasweekend Stalhille - "Hove Ter Hille"  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavondviering  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2006

2005

14 - 16 Januari
Roompot (Zeeland)  (programma / foto's)
11 - 13 Februari
Carnavalweekend Gavere  (programma / foto's)
11 - 13 Maart
Occasiebeurs (Houthalen)  (programma / foto's)
9 - 10 April
Sint Denijs Westrem (Rijvaardigheidstest)  (programma / foto's)
15 - 17 April
Oudenaarde  (programma / foto's)
4 - 8 Mei
Lösnich (Moezel/Duitsland)  (programma / foto's)
17 - 19 Juni
Zedelgem  (programma / foto's)
12 - 15 Augustus
Hogne  (programma / foto's)
9 - 11 September
Mol  (programma / foto's)
14 - 16 Oktober
Alken  (programma / foto's)
10 - 13 November
Brugge  (programma / foto's)
9 - 11 December
Sinterklaasweekend Tienen  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavondviering  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2005

2004

16 - 18 Januari
Roompot (Zeeland)  (foto's)
20 - 22 Februari
Carnalvalweekend Millen  (foto's)
12 - 14 Maart
Occasiebeurs (Houthalen)  (foto's)
23 - 25 April
Harelbeke  (programma / foto's)
19 - 23 Mei
Nederland  (programma / foto's)
18 - 20 Juni
Zoutleeuw  (programma / foto's)
20 - 22 Augustus
Langerbrugge  (programma / foto's)
10 - 12 September
Turnhout  (programma / foto's)
9 - 10 Oktober
Kontich (Rijvaardigheidstest)  (programma / foto's)
15 - 17 Oktober
Leopoldsburg  (programma / foto's)
19 - 21 November
Ardennen (Rodt)  (programma / foto's)
10 - 12 December
Sinterklaasweekend Genk  (programma / foto's)
31 December
Oudejaarsavondviering  (programma / foto's)
Overzicht foto's 2004

Copyright © 2004 - 2021 De Zwerfautoklub | Ons privacy statement | Created by Dominique Salden __